صحبت از برنامه هاي بيش از حد رسيدن، ايده اپل از برچسب تغذيه براي برنامه ها به عنوان سرگرم کننده است که آن را به عنوان مفيد است.

چند بار ما خيلي دير ياد گرفتيم که يک برنامه همه نوع داده جمع آوري مي کند و بدتر از آن، آن را با اشخاص ثالث به اشتراک مي گذاريم؟ ما مي توانيم شرايط خدمات (TOS) را بخوانيم. اوه، من کي رو شوخي ميکنم؟ هيچکس اونا رو نميخونه

اين کارت هاي گزارش حريم خصوصي برنامه اساسا مجبور توسعه دهندگان برنامه را از طريق TOS خود را با پاسخ دادن به يک پرسشنامه 31 طبقه که اپل جوش پايين را به برچسب برنامه حفظ حريم خصوصي تغذيه براي هر برنامه فکر مي کنم.
تغذيه داده ها
برخي از اطلاعات شما مي توانيد در مورد يک برنامه بر اساس اطلاعات جديد اپل اطلاعات مجموعه اطلاعات کسب اطلاعات کسب اطلاعات کسب اطلاعات.

اعطا شده، اين خود توسعه دهندگان گزارش آنچه انجام مي دهد و يا انجام نمي دهد. پس ما همه اينا رو با يه دانه نمک مي بريم هنوز، هيچ ديگري از آنها اين پرسش ها را نمي پرسد.

که برچسب بايد به کاربران يک راه در يک نگاه از درک آنچه برنامه نويس برنامه ريزي براي انجام با داده هاي خود را ارائه دهد. اين آدرس هر داده اي که توسعه دهنده جمع آوري مي کند که مي تواند به شما متصل شود، داده هايي که جمع آوري مي کنند و آنوناميزه مي کنند، داده هايي که ممکن است براي رديابي شما در خارج از برنامه استفاده کنند، و داده هايي که جمع آوري نمي کنند.

Apple, by the way will have Privacy Nutrition Labels for its own apps, as well.

رفتن در حريم خصوصي صفرييعني چي؟

صفري در macOS طول مي کشد يک tact مشابه. در حالي که هيچ پرس و جو هر وب سايت براي شيوه هاي حريم خصوصي خود را دقيق، صفري است پيگيري از تمام ردياب هر وب سايت با استفاده از و در حال حاضر مي دهد دسترسي به يک دکمه به آن ليست از منوي سافاري. همچنين مي توانيد نگاهي سريع به تمام ردياب هاي Safari در 30 روز گذشته مسدود شده است.

در همان زمان ، اپل هر دو گسترش دسترسي به سافاري با پشتيباني از وب فرمت API محبوب ترين با موتور کروم و دادن کاربران کنترل بيشتر بر چه زماني و در آن سايت هاي پسوند اجرا مي شود. دومي کمک مي کند تا درد بر روي پسوند است که به طور بالقوه مي تواند با هر سايت شما بازديد تعامل قرار دهيد.
انتقالها
يک دکمه تنها چيزي است که شما نياز داريد براي پيدا کردن ردياب ها در يک وب سايت. 

در نهايت، اپل در حال گسترش ورود به سيستم خود با برنامه اپل است که به شما اجازه مي دهد تا از شناسه اپل خود براي ايجاد ورود به سيستم هاي جديد که اطلاعات خصوصي شما را مخفي مي کند، مانند آدرس ايميل خود، از سايت ها و سرويس ها استفاده کنيد. من در حال حاضر استفاده و عشق اين ويژگي در آي فون من.

در سال جاري، شما قادر خواهيد بود حساب هاي قديمي را به ورود به سيستم با اپل تبديل کنيد. پس از انجام اين کار، مي توانيد از Face ID يا Touch ID براي ورود به سيستم استفاده کنيد. سيستم در iOS، iPadOS و macOS کار مي کند و با مرورگرهاي وب به غير از سافاري کار خواهد کرد.

در حالي که هيچ ادعا نمي کند اپل حريم خصوصي را حل کرده است، سخت است استدلال کنيم که رقباي مانند گوگل و آمازون بيشتر انجام مي دهند.

امنيت اپل خوبه؟

مي ,برنامه ,اپل ,اطلاعات ,يک ,داده ,حريم خصوصي ,است که ,جمع آوري ,مي کند ,ورود به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی فروش فایل های دانشجویی و دانش آموزی و آموزشی رسانه متخصصان و یاران مهدویت Robert's blog دانلود آسان و بدون محدودیت هشتادُ هشت بلاگ گردان سایبری المهدی (عج) مطالب اینترنتی جریان های نوظهور(و عرفان های نوپدید) گیم مدیا
دزدگ